LKS Osuchów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • LKS Osuchów poszukuje osoby na stanowisko Kierownika drużyny. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do siedziby klubu w godzinach 8-15 pn-pt lub kontakt telefoniczny 884906968
  • Aktualności:
  • 2014-10-29 Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

Czas spotkania: 90 min.

Obydwie drużyny zaczęły mecz bardzo asekuracyjnie  wyczuwając przeciwnika. Gra była bardzo wyrównana aż do momentu utraty przez nas bramki po błędzie Lipińskiego.  Następnie straty w środkowej strefie boiska poprzez niedokładne podania pomiędzy naszymi zawodnikami, które bezlitośnie wykorzystali zawodnicy Pogoni. Po  pierwszej połowie 4: 0 dla gospodarzy. W drugiej połowie wyszliśmy na boisko pokazać dość licznej publiczności grodziskiej, że nie przyjechali do nich chłopcy do bicia i tak już w 6 minucie drugiej połowy Wowa podaje do Sobczyńskiego a ten umieszcza piłkę w siatce. Na drugą bramkę musieliśmy poczekać do 61 minuty gdzie to ponownie piłkę dostaje Sobczyńskie i strzałem z lewej nogi doprowadza do kapitulacji bramkarza. Sytuacja na zdobycie kolejnej bramki nadarzyła się w 70 minucie gdzie to Wowa strzałem z lewej nogi posyła piłkę tuż obok słupka.

" Tak jak się dowiedzieliśmy przed mecze mieliśmy przyjemność grać z zawodnikami, na co dzień grającymi i trenującymi z 3 ligową Pogonią i nie ma, o co obwiniać moich zawodników o wynik z pierwszej połowy gdzie to na przeszkodzie nie stanęli im tylko bardziej wytrenowani zawodnicy, ale również sztuczne boisko, które jest  fatalne oraz najnormalniejszy brak szczęścia, który sprzyjał zawodnikom gospodarzy. Za to z drugiej połowy możemy być dumni, zdominowaliśmy przeciwnika i nie pozwalaliśmy by żadna piłka zagroziła naszej bramce. Na pochwałę należy zachowanie Sobczyńskiego, który w drugiej połowie zagrał na prawdę bardzo dobrze, czego też efektem były dwie bramki, ale również Dębowski i Melon, którzy wchodząc z ławki dodali dodatkowych sił naszej drużynie i walczyli na o każdą piłkę" powiedział po meczu trener zespołu.

Następne spotkanie nasza drużyna rozegra w sobotę 05.04.2014 o godzinie 15: 00 na naszym stadionie z FC Płochocin.